Najlepszy system do przygotowania danych do raportowania

Aneta

Liczba danych, które trzeba zaprezentować lub zanalizować, jeśli chcemy zobaczyć cały obraz sytuacji, potrafi być naprawdę przytłaczająca. Czasami trudno samemu coś odczytać, a co dopiero przedstawić je komuś w postaci czytelnego raportu. Na szczęście problem ten może zniknąć, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom z zakresu business intelligence. Czytajcie dalej, jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat.

Rewolucyjne rozwiązanie z zakresu business intelligence

W pracy z dużą liczbą danych, system do przygotowania danych do raportowania to absolutna podstawa. Obecnie istnieje na rynku sporo oprogramowania tego typu, jednak według analiz Gartnera, najlepszym z nich jest zdecydowanie Tableau. To oprogramowanie w fantastyczny sposób pozwala zamieniać tabele z milionami danych w czytelne wykresy, które są łatwe do odczytu przede wszystkim dla ludzi biznesu, a nie informatyków. Tableau daje możliwość utworzenia w szybki sposób raportów, prognoz, statystyk, a także wielu innych wizualizacji w krótkim czasie, za co odpowiada nowoczesna technologia drag and drop.

Dzięki Tableau, całkowicie zmieni się Wasze myślenie o pracy z danymi i będzie mogli się skupić na najważniejszym jej elemencie, czyli na analizie oraz wartościowym wnioskowaniu. Ten system do przygotowania danych do raportowania potrafi zintegrować dane z ponad stu różnych źródeł i między innymi takich programów, jak: MS SQL Server, MS Excel, MySQL, SAP HANA, DB2, Hadop, Google Analytics oraz Oracle. Tableau może być wykorzystywane przez wszystkich członków Twojej firmy.

To rozwiązanie z zakresu business intelligence podbiło rynek i nie ma co się dziwić, gdyż całkowicie zrewolucjonizowało i ułatwiło pracę z danymi. Wszystkie przedsiębiorstwa, które z niego korzystają, poczuły znaczną różnicę w pracy z danymi. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat tego narzędzia, nie krępujcie się skontaktować z nami – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy jakiekolwiek wątpliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *