Szkolenia Business Intelligence

Aneta

Systemy Business Intelligence coraz częściej są implementowane w polskich firmach. Nic dziwnego – te technologie w znaczącym stopniu ułatwiają pracę z danymi, która z dużego przedsięwzięcia, staje się całkiem osiągalna. Astrafox doskonale wie, jak te narzędzia potrafią usprawnić pracę, dzięki czemu możemy zaoszczędzić sporo czasu. W związku z tym, proponujemy Wam wdrożenie Business Intelligence w formie szkolenia.

Business Intelligence – szkolenia

Astrafox oferuje szkolenia Business Intelligence w oparciu o najlepszy tego typu program, czyli Tableau. Szkolenia mogą być prowadzone zarówno w języku polskim, jak i angielskim, a także występować na różnym poziomie trudności – skierowane są zarówno do osób, które już znają Tableau, jak i do tych, którzy nigdy nie mieli z nim do czynienia.

Tableau Basic to jednodniowe szkolenie dla osób, które nie miały wcześniej styczności z tym oprogramowaniem. Przeznaczone jest przede wszystkim dla analityków oraz pracowników przygotowujących raporty. Szkolenie uczy najważniejszych funkcji programu, potrzebnych w codziennej pracy. Tableau Fundamentals to dwudniowe szkolenie, na którym uczymy szerszego repertuaru możliwości Tableau, chociaż również jest przygotowane dla osób stawiających pierwsze kroki z tym oprogramowaniem. Tableau Server Explorer to z kolei jednodniowe szkolenie dla osób, które pracują w tym oprogramowaniu od przynajmniej 6 miesięcy. Kierujemy je do pracowników wykonujących zadania związane z analizą i raportowaniem.

Zachęcamy do zapoznania się z całością naszej oferty dotyczącej systemów Business Intelligence. Szkolenia, które przeprowadzamy, dadzą kompleksową wiedzę Twoim pracownikom, dzięki którym będą mogli skorzystać z najpotrzebniejszych z ich perspektywy funkcji tego oprogramowania. Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z nami – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania oraz rozwiejmy jakiekolwiek wątpliwości. Niech Twoja firma wzniesie się na wyższy poziom – niech zacznie korzystać z Tableau!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *