Tableau – moc możliwości dla Twojej firmy

Aneta

Coraz więcej firm pracuje na dużych zbiorach danych, gdyż staje się to coraz bardziej konieczne, nawet w ramach mniejszych przedsiębiorstw. Na rynku powstaje też coraz więcej narzędzi do obróbki tych danych, które są faktycznie przydatne, gdyż potrafią poradzić sobie z ogromem danych. Jednym z nich z pewnością jest Tableau, czyli rozwiązanie z zakresu business intelligence. To narzędzie skierowane do biznesu, które wspiera codzienne podejmowanie decyzji, które oparte są na danych. Sprawdza się zarówno u analityków, jak i ludzi biznesu. Program pozwala odkryć nieznane dotąd informacje. Jest intuicyjny w obsłudze i nie wymaga długiego okresu nauki. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o narzędziach Tableau, czytajcie dalej.

Produkty Tableau

W ramach marki Tableau, dostępne są różne narzędzia. Tableau Desktop powinno być podstawowym narzędziem dla każdego analityka. Pozwala na łączenie oraz modelowanie danych, a także na tworzenie własnych, zaawansowanych kalkulacji oraz czytelnych wizualizacji. Tableau Embedded to z kolei oprogramowanie, które pozwala na osadzenie raportów w aplikacji, co pozwala na szybsze dostarczenie klientom cennych informacji oraz na szybsze wprowadzenie produktów na rynek. Tableau Prep to narzędzie, w którym sprawdzimy jakość swoich danych, uzupełnimy je o dodatkowe informacje z innych źródeł, a także sprawdzimy, co kryje się w już gotowych plikach z danymi. Dzięki Tableau Server z kolei platforma do raportowania, dzięki której zachowanie spójności raportów i danych jest naprawdę prosta.

Narzędzia Tableau są chwalone przez ekspertów i użytkowników na całym świecie. Potrafią zamienić często czasochłonną pracę z danymi w znacznie krótszy proces. Jeśli chcecie, żeby Wasza firma wzniosła się na wyższy poziom, koniecznie rozważcie wdrożenie tego oprogramowania. Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące technikaliów lub zastosowania, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy jakiekolwiek wątpliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *