Tableau – najlepszy system do raportowania danych

Aneta

Czytelne i atrakcyjne wizualnie raporty to obecnie konieczność w wielu firmach. Niektórzy próbują jeszcze zajmować się tym ręcznie, jednak jest to wysoce nieefektywne i zajmuje bardzo dużo czasu, a jak wiemy, czas to pieniądz. Nie warto więc tracić na to czasu, tym bardziej, gdy rozwiązania z zakresu Business Intelligence są w zasięgu ręki. Tableau to najlepszy system do raportowania danych, dzięki którym procedury w Twojej firmie związane z obróbką danych znacząco się skrócą – Twoi pracownicy na pewno będą Ci wdzięczni. Czytaj dalej, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat.

Wdrożenie Tableau

Wdrożenie Tableau do firmy jest dziecinnie proste, nie tylko ze względu na jego intuicyjny interfejs oraz technologię drag and drop, ale także wielość szkoleń oraz kursów, które znajdziecie między innymi w ofercie Astrafox. Proponujemy przede wszystkim jednodniowe oraz dwudniowe szkolenia, dla początkujących oraz bardziej zaawansowanych użytkowników tego programu. Szkolimy z różnych narzędzi od Tableau. Software tego oprogramowania jest bardzo łatwy do wgrania, dzięki czemu nie traci się również czasu na długotrwałe instalacje.

Nowoczesna firma musi korzystać z nowoczesnych rozwiązań. Tableau według analiz Gartnera to najlepsze narzędzie w swojej klasie, dzięki któremu wiele firm zauważyło bardzo szybki wzrost i rozwój. Opieranie swoich decyzji biznesowych na danych, zamiast na intuicji, zawsze popłaca, dlatego Ty też zdecyduj się na Tableau! Online na naszej stronie odnajdziesz wersję próbną tego oprogramowania, dzięki której przekonasz się na własnej skórze, że jego obsługa jest naprawdę przyjazna użytkownikom biznesowym. Zachęcamy również do skorzystania z naszej oferty kursów i szkoleń z Tableau. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu – z chęcią odpowiemy na wszystkie możliwe pytania oraz rozwiejemy jakiekolwiek wątpliwości. Pozwól swojej firmie rozwinąć skrzydła – postaw na Tableau!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *