Tableau – system do raportowania dla firm

Aneta

Raporty w wielu firmach pełnią kluczową rolę. To w oparciu o nie i dane w nich zawarte podejmuje się często różne decyzje biznesowe. Często też służą nam do komunikacji wyników klientowi. Nie powinniśmy zaniedbywać wizualnej strony raportów, gdyż mogą być one przez to nieczytelna dla nas, a w oczach klienta mogą nas sytuować jako nieprofesjonalną firmę. Dlatego zdecydowanie warto zainwestować w system do raportowania dla firm. Według analiz Gartnera, najlepszym rozwiązaniem tego typu w ramach technologii Business Intelligence jest Tableau. Czytajcie dalej, jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jego temat.

Zastosowanie Tableau

Zastosowanie Tableau dotyczy przede wszystkim wizualizacji danych w raportach, która dzięki temu narzędziu przebiega znacznie szybciej. Interfejs narzędzia jest niezwykle intuicyjny oraz prosty, dzięki oparciu go na technologii drag and drop. Tableau znajduje zastosowanie w wielu branżach, jest używany przez takich gigantów, jak McDonald’s, Ford, Amazon czy Paribas. W naszej ofercie, poza różnymi narzędziami spod znaku Tableau, znajdziecie również szkolenia oraz kursy tego oprogramowania. Przeznaczone są zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników tego programu. Nasze kursy pomagają odkryć funkcje programu, które mogłyby zostać odkryte dopiero po czasie.

Jeśli chcecie, żeby Wasze raporty miały lepszą jakość, a także powstawały w krótszym czasie, postawcie na Tableau. Download tego narzędzia, jeśli chcecie go wypróbować, jest bardzo prosty – wystarczy wejść na naszą stronę, wypełnić stosowne dane i ściągnąć! Gwarantujemy, że gdy raz spróbujecie, nie będziecie chcieli już nigdy używać innych programów do raportowania! Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami – z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania oraz rozwiejemy pojawiające się wątpliwości. Niech Twoja firma rozwinie się z rozmachem, dzięki najlepszemu narzędziu do raportowania, jakim jest Tableau!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *