Wizualizacja danych z Tableau

Aneta

Tableau to narzędzie, dzięki którym wizualizacja danych w raportach osiągnie w Twojej firmie nowy poziom. Pamiętasz te nieczytelne tabelki w raportach, w których znajdowało się tyle danych, że głowa mała? Zapomnij o nich! Dzięki temu oprogramowaniu odczytywanie danych stanie się dziecinnie proste, na czym nie tylko zyskasz Ty i Twoja firma, ale także Twoi ewentualni klienci, jeśli współpracujesz z nimi w oparciu o raporty.

Tableau – wdrożenie

Według analiz Gartnera, najlepszym rozwiązaniem z zakresu Business Intelligence jest właśnie Tableau. Wdrożenie tego typu oprogramowania rekomenduje się wszystkim firmom, które chcą podejmować decyzje w oparciu o twarde dane, a nie intuicje i przeczucia, które często prowadzą na manowce. Ten intuicyjny system pozwala na tworzenie czytelnych i atrakcyjnych wizualnie raportów, statystyk oraz prognoz w kilka sekund, dzięki intuicyjnej metodzie drag and drop. Pozwala na integrację z danymi z wielu różnorakich źródeł, a także współpracuje z takimi programami, jak: MS Excel, MS SQL Server, MySQL, Oracle, SAP HANA, DB2, Google Analytics oraz Hadoop.

Firmy zajmujące się nowym biznesem, z pewnością powinny się zaopatrzyć się w Tableau. Szkolenie, które Astrafox ma w swojej ofercie, pozwala na zapoznanie się z wieloma ważnymi funkcjami tego systemu. Proponujemy zarówno szkolenia dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych użytkowników programu.

Oprogramowania Business Intelligence to właśnie obowiązkowy element działania każdej firmie, która chce uważać się za nowoczesną i idącą z duchem czasu. Najkorzystniej postawić na to najlepsze, czyli według najrzetelniejszych źródeł, warto wybrać właśnie Tableau. Kurs, który znajdziecie na naszej stronie, z pewnością pomoże Wam zapoznać się ze wszystkimi najważniejszymi funkcjami tego programu. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z nami – z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania, a także rozwiejemy jakiekolwiek wątpliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *